Nie jesteśmy tu przypadkiem!

 

Działamy od 2006 roku, a od 2008 roku jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego.

 

"Lubimy muzykować, grać na instrumentach, śpiewać, tańczyć...
Lubimy kulturę i muzykę śródziemnomorską: grecką, hiszpańską, arabską, flamenco...
Chcemy i lubimy o tym opowiadać, integrować miłośników takich, jak my.
Chcemy
WSPÓLNIE to robić!"

 

Nasze działania, z których jesteśmy dumni:

 

1. "Projekt MEDITERALMA" - wyszukiwanie, integrowanie i wspólne muzykowanie osób śpiewających, tańczących lub grających amatorsko i profesjonalnie na instrumentach charakterystycznych dla muzyki etnicznej z rejonu basenu Morza Śródziemnego. (od 2009 roku)
2. "Wigilijne Jam Session Flamenco i..."- spotkania wiglijne integrujące głównie środowisko tzw. aficionados flamencos - miłośników flamenco. (od 2009 roku)

 

3. Cykle warsztatów tańca, śpiewu i gry na instrumentach, koncerty.

 

4. NOWOŚĆ: Program Stypendialny - MEDITERAMOS związany m.in. z tańcem, śpiewem i muzyką krajów Śródziemnomorskich. (planowany IV kwartał 2014 roku)

 

1%. Pomyśl też i o nas!

 

Trudno jest konkurować z organizacjami, które mają na celu pomaganie ludziom chorym, pokrzywdzonym czy prześladowanym i teraz proszą o przekazanie 1% podatku na te właśnie cele. Rozumiejąc wagę pomocy dla takich ludzi, składamy na Wasze ręce propozycję, aby przynajmniej co drugi lub nawet trzeci rok pomóc Naszemu stowarzyszeniu realizować swoje cele. Czyż nasza fascynacja kulturą, sztuką i muzyką np. arabską lub flamenco przekazywana Wam w czasie spotkań, koncertów i warsztatów nie jest w stanie choć trochę 'złagodzić obyczaje', i zainspirować również tych naprawdę cierpiących?

 

Dla tych z Was, którzy są gotowi nas wesprzeć już w tym roku, podaję nasz KRS niezbędny do dopełnienia formalności związanych z przekazaniem 1% podatku:

 

KRS 0000280958 MEDITERALMA

 

Dzięki za wsparcie!

 
 

Tomasz Skłodowski

Stowarzyszenie Mediteralma